Telefon

0 232 782 33 80


Kongre ve Mice Taşımacılığı

MCM TURİZM olarak, organizasyonlarınızın ulaşım ayağında en iyi hizmeti verebilmek ve operasyon öncesinde ve sonrasında sizin de yükünüzü hafifletmek adına profesyonel  olarak hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda;

*Şirketimize özel “Otomasyon Programı” ile transfer ve tur operasyonlarında birimler arasındaki veri akışının hızlı, sorunsuz ve kayıt altında gerçekleşmesini sağlamakta, dolayısı ile operasyon sürecinin de problemsiz sonlanmasına imkan vermekteyiz.

* Operasyon süresince tarafınıza danışmanlığınızı yapacak bir görevli atamaktayız; konu hakkındaki taleplerinizi paylaşabileceğiniz yetkili ile operasyon süresince istediğiniz zaman iletişime geçebilmektesiniz.

* Havalimanında, 7 gün 24 saat karşılama ekibimiz hizmet vermektedir. Bu doğrultuda, havalimanı transferlerinde misafirlerin karşılanması ve araçlarına yönlendirilmesi hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır.

* Operasyon hazırlık aşaması ve operasyon süresince 7/24 e-mail vasıtası ile online ortamda yazılı olarak taleplerinizi iletebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Programın geçmiş takibi ve sağlıklı ilerleyişi açısından siz çözüm ortaklarımız için önem verdiğimiz bir uygulamadır.

 

Sektördeki Can yoldaşınız..

Hızlı iletişim
  • 0 232 782 33 80
  • 0 553 308 01 11
  • pazarlama@mcmturizm.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.