Telefon

0 232 782 33 80


OPERASYON SÜRECİMİZ

Transfer, tur programı veya araç tahsisi gibi gelen talep sonrasında başlayan operasyon sürecimiz şu şekilde işlemektedir:

 

Mail ya da telefon yolu ile tarafımıza gelen talepleriniz, mesai saatleri içerisinde öncelikle pazarlama departmanımız tarafından, mesai dışında kalan saatlerde ise online operasyon merkezimiz tarafından kayda alınır.

 

Tüm birimlerimizin ortak takibinde bulunan Online Otomasyon Programı na girilen talep, operasyon merkezi tarafından görülür. Buna istinaden operasyon merkezi sürücü ve araç atamasını yaparak, gelen transfer talebinin saat, alınış ve bırakış noktası, taşınacak kişi detayları ve irtibat numaralarının bulunduğu iş emrini sürücüye ve alınış noktası havalimanı ise yine tüm detaylar ile birlikte karşılama şekli ile birlikte ikinci bir iş emrini ise karşılama ekibine teslim eder.

 

Talep, araç tahsisi ve tur programı gibi bir talep ise iş emri üzerinde tüm bu detaylar ile birlikte program ve ziyaret edilecek noktalar ile ilgili güzergâh ve iletişim bilgileri de sürücüye teslim edilir. Kalan süreçte ise operasyon merkezi tarafından işin takibi ve raporlaması yapılarak gelen talep doğrultusunda müşteriye bilgilendirme yapılır.  Anlık oluşan taleplerinize dahi çözüm ortağı olmakta ve hızla aksiyon alabilmekteyiz.

Hızlı iletişim
  • 0 232 782 33 80
  • 0 553 308 01 11
  • pazarlama@mcmturizm.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.