Telefon

0 232 782 33 80


Turizm Taşımacılığı

MCM TURİZM, turistleri veya diğer tüm misafirlerimizi bir yerden diğerine taşımanın önemini bildiği için İzmir'deki en iyi ulaşım hizmetlerini sunmaktadır. Ege bölgesi başta olmak üzere İzmir ve çevre ilçelerine yayılmış çok sayıda turizm beldesi bulunmaktadır. Bu bölgelere ulaşımı sağlayan sürücülerimiz maksimum güzergah bilgisine sahiptir, bu nedenle misafirlerimizin noktalarına ulaşmasında zaman kazandırır. Müşterilerimize sunduğumuz bir hizmetten öte, ihtiyaç ve gereksinimlerini anlayıp onlara hitap etmemizdir.

 

 “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ile hareket eden firmamız, deneyimli personelleri, trafik kurallarına uyan saygılı sürücüleri ve son model araçları ile beklentilerinize cevap vermekten onur duyacaktır.

 

MCM Turizm, D2 yetki belgesine sahip araçları ile Seyahat ve taşıma arasındaki ince çizgiyi korumak adına seyahat acentesi faaliyetleri kapsamına giren işlerde  TÜRSAB Seyahat Acentesi İşletme Belgesi kullanmaktadır. MCM Turizm sürücülerinin tamamı kullanacağı araç tipine göre ehliyete ve ticari araçları kullanabilmek adına SRC psikoteknik belgelerine ve eğitimine sahiptir.

 

“Güvenli ve zamanında ulaşım.

Hızlı iletişim
  • 0 232 782 33 80
  • 0 553 308 01 11
  • pazarlama@mcmturizm.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.