Telefon

0 232 782 33 80


HAKKIMIZDA

Kuruluşumuzdan itibaren pek çok seçkin firmaya titiz ve nitelikli hizmet verebilmenin gururuyla bugüne kadar hep daha iyiyi hedefleyen firmamız bugünden sonrada aynı hedef doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam ettirecektir. İzmir Adnan Menderes Havalimanına 5 dakikalık uzaklıkta bulunan 2500 metrekarelik alana sahip otoparkımız ve yine 7 gün 24 saat açık olan Operasyon birimimiz ile araç ihtiyacınıza en kısa sürede cevap verebilmekteyiz.

 

Misyon: Kusursuz uygulama ile olağanüstü hizmet sunarak tutarlı ve güvenli bir müşteri deneyimi sunmak. 

Vizyon: Rakiplerin tekliflerini atarken, tüm paydaşlarımız için uzun vadeli sürdürülebilir bir değer oluşturmak amacıyla yenilikçiliği sürekli olarak kullanmak. 


Değerler: Güvenlik, Tutku, Bütünlük, Saygı ve Mükemmellik.

 

 KALİTE POLİTİKAMIZ,

  Üst yönetimin desteği ve tüm personelin katılımı ile ;

• Müşteri istek ve beklentilerini tam olarak anlamak ve yerine getirmek,

• Eğitimi önemsemek, personelin kalite bilinci ve ekip çalışması anlayışını geliştirmek,

• Personel motivasyonunu en üst düzeyde tutmak,

• Mevcut kaynakları etkin kullanmak,

• Pazar payını ve teknoloji standartlarını yükseltmek,

• Sürekli iyileşme ve gelişme bilinci ile hareket etmek

 

Verilen hizmetlerin, firma politika ve hedeflerine, müşteri beklentilerine, kalite sistem standartlarına, yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmesi için gerekli olan faaliyetleri organize etmeyi, kaynakları sağlamayı ve önlemleri almayı taahhüt eder. Firma organizasyon yapısını, yetkili ve sorumlulukların dağılımını bu amaçla uygulayarak düzenler. Hizmetlerin zamana bağlı performansını Yönetimin Gözden Geçirme Toplantıları ve Yönetim Temsilcisi tarafından hazırlanan raporlar doğrultusunda değerlendirilir. Sonuçlara bağlı olarak sürekli iyileştirme çalışmaları yapar, politika, kalite sistem yapısını ve hedeflerini günceller.

 

Iyi Hizmet Devamlılık Getirir…


Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.